piro studio creative agency

praca w pirostudio

Account Manager

Wybrana osoba odpowiadać będzie za realizację projektów sprzedażowych, marketingowych oraz bieżący kontakt z klientem. Szukamy osób nieprzeciętnych, zaangażowanych w to co robią, fascynujących się szerokimi możliwościami Internetu i marketingu z nim związanego.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami i dbanie o wzajemne relacje
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz kontrola realizacji zamówień
  • Dbanie o wizerunek firmy. Kreatywne działanie na rzecz wzmocnienia rozpoznawalności marki na rynku

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na: umowa zlecenie, umowa o pracę, b2b
  • Atrakcyjny system prowizyjny w zależności od pozyskanych zleceń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży – umiejętność pozyskiwania i obsługi klientów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word i poczta e-mail)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Silna motywacja wewnętrzna
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Preferowane osoby z Gliwic lub okolic (nie jest to warunek konieczny)